İçeriğe geç

En Kullanışlı 5 Tatil Planlama Aracı

Tatil planlaması eğlencelidir; ancak bazen de zorlu bir deneyim olabilir. Bununla birlikte sanal dünyanın sunduğu sayısız çözümden yararlanacağınız bilgilerle, tatil planlama rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bir tatil planı yaparken işinize yarayabilecek 5 aracı sizler için listeledim…

1. Skyscanner

Skyscanner’ın özelleştirilebirliği ve seçenekleri, uçuş arama platformları arasında öne çıkmasını sağlıyor. Skyscanner, bütçenize uygun havayollarındaki ücretleri kontrol ediyor, bu da ucuz uçak bileti arayanlar için onu mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Size hem yurtiçi hem de yurt dışında çeşitli ekonomi uçuşlarını listeler. Ayın günü ve saatinde daha ucuz bilet olduğunu görebilir, böylece yolculuğunuzu en uygun fiyata göre şekillendirebilirsiniz.

2. Tripadvisor

Dünyanın en büyük seyahat sitesi olduğu belirtilen TripAdvisor, 3,7 milyondan fazla konaklama, restoran ve turistik yeri kapsayan 125 milyondan fazla incelemeyi içeriyor. Tripadvisor,  incelediğiniz bir otelin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını veya önceki müşterilerin hamam böceği veya musluktaki sızıntı ile ilgili şikayetlerini size gösterecektir. Ayrıca, aynı bölgedeki benzer oteller arasında kullanıcı incelemelerini de sunar.

3. Trivago

Konaklamak istediğiniz otelin en uygun fiyat seçeneğini sunan online tatil sitesinin hangisi olduğunu araştırmakla saatler aradığınız günler geride kaldı. Trivago, tüm sitelerdeki fiyatları tek bir platformda topluyor ve size zamandan tasarruf sağlıyor.

4. Turna.com

Skyscanner’da olduğu gibi Turna.com da aynı şeyleri vaat ediyor. Aradığınız ucuz uçak bileti ise, Turna.com’da gerçekten çok ekonomik seçenekler bulabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bir yer varsa, bu platformda yılın en ucuz biletinin hangi gün olduğunu öğrenebilirsiniz.

5. Tourist Eye

Skyscanner size uçuşlarınızı ayırt edebilmenizi, TripAdvisor ve Trivago da konaklama için en iyi fiyat seçeneklerini bulmanıza yardımcı olur. TouristEye ise, seyahat yerleri ve deneyimlerden oluşan bir ‘istek listesi’ oluşturmanızı sağlar. Bu uygulama ile, hızlı fikirler üretebilir ya da 6 aylık bir Avrupa seyahati planlayabilirsiniz. Hazırladığınız listeyi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilir ya da seyahat ortağınızla işbirliği yapabilirsiniz.

 

Tarih:Tavsiye Köşesi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇTR - Tüm Hakları Saklıdır © 2018 (İçerikler kaynak gösterilmeden farklı sitelerde yayınlanamaz!)