11 Ocak 2017

Doğan Uzun

Galatasaray Adrian Lopez Transferinde Sona Geldi

11/01/2017 - 0:10

Podolski için Çin kulüplerinin devrede olması, Yasin Öztekinin kadro dışı kalması sonucunda Galatasaray’da Forvet sıkıntısı büyük bir sorun olmaya başladı. Galatasaray bu sorunu çözmek için Porto’nun forveti Adrian Lopez ile anlaşmak üzere.
Galatasaray Adrian Lopez Transferinde Sona Geldi

Galatasaray, golcü transferinde adım adım sona doğru geliyor. Porto’da satış listesine konulan Adrian Lopez için girişimleregeçtiğimiz günlerde başlayan sarı-kırmızılı yöneticiler, İspanyol forvet ile yaptığı görüşmelerde prensip anlaşmasına varmıştı. Adrian’ın yıllık 2 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşmeye “tamam” demesinin ardından Portekiz kulübü ile pazarlık süreci başladı. Galatasaray yönetimi, 2 milyon Euro’luk bonservis bedeli ile masaya oturdu.

Porto kulübü, bu rakamı 3 milyon Euro olarak belirlerken G.Saray da 2.5 milyon Euro’ya kadar çıktı. Tarafların gerçekleşecek ikinci görüşmede el sıkışması bekleniyor. Sarı-kırmızılı yönetim, gerekirse2 milyon 750 bin Euro’ya kadar fiyatı yükseltip, transferi imza aşamasına getirmeyi hedefliyor. Böylece gol yollarında büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray, Adrian Lopez ile tam isabet bir transfer yapmış olacak.


Yorum Yap

MAİL GRUBUNA KATIL