28 Ekim 2016

Alparslan Yılmaz

Fenerbahçe’de Hedef Jose Sosa

28/10/2016 - 6:53

Arjantinli Jose Sosa, Türkiye'ye geri dönme hazırlığında. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla oldukça iyi bir sezon geçiren Sosa, bu sezon İtalya'da Milan formasıyla beklentilerin oldukça altında kaldı.
Fenerbahçe’de Hedef Jose Sosa
Fenerbahçe'de Hedef Jose Sosa

Fenerbahçe’de Jose Sosa sesleri yükseliyor. Arjantinli yıldız Beşiktaş’ta geçirdiği 2 sezonun ardından İtalya’da Milan’a gitmesi büyük ses getirmişti. Türkiye’de yaşanan olayları gerekçe gösteren Sosa, sezon öncesinde Beşiktaş’la büyük sıkıntılar yaşamış ardından ise Milan’ın yolunu tutmuştu.

Fenerbahçe’de sezon başında Diego’nun takımdan ayrılması ve 10 numara eksiğinin kapatılmaması nedeniyle hücum hattında büyük sorunlar yaşanıyor. Sarı lacivertliler bu eksiğini gidermek için yoğun arayış içerisinde. Advocaat yönetiminde beklentilerin altında kalan sarı lacivertliler, kadroya takviye yapmak için arayışlarını sürdürüyor. Hedefteki isim ise Beşiktaş’ın eski oyuncusu Sosa.

Sosa transferi konusunda henüz net bir açıklama gelmezken Fenerbahçe yönetiminin nasıl bir adım atacağı merakla bekleniyor.


Yorum Yap

MAİL GRUBUNA KATIL